GÅ PÅ OPDAGELSE I VORES COACH/TERAPEUTDATABASE

Birgit Lykke Jørgensen
Underviser, terapeut og supervisor ved Life Academy

 

Agerbølparken 41, 7323 Give
E-mail: Bjorg2009@live.dk
Telefon: 22801767

 

Hjemmeside: http://www.lifecreator.dk/

Camila Just
Stress Coach

 

Himmelbjergvej 11, 8680 Ry
E-mail: camila@just-coaching.dk
Telefon:4040 9922

 

Hjemmeside: just-coaching.dk

Christina Strøhl
Psykoterapeut

 

Norddigesvej 2, 8240 Risskov
E-mail: kontakt@christinastroehl.dk
Telefon: 2819 8928

 

Hjemmeside: christinastroehl.dk

Stifter af Life Academy

Charlotte Krogh
Psykoterapeut

 

Norddigesvej 2, 8240 Risskov
E-mail: charlotte@lifeacademy.dk
Telefon: 4242 7170

 

Hjemmeside: lifeacademy.dk

Stifter og underviser af Life Academy

Christina Taabbel Bækgaard
Psykoterapeut

 

Norddigesvej 2, 8240 Risskov
E-mail: charlotte@lifeacademy.dk
Telefon: 4242 7170

 

Hjemmeside: lifeacademy.dk

Jeannette Trampedach
Stress Coach

 

Ved Volden 15, 2680 Solrød Strand
E-mail: jjtrampedach@post.tele.dk
Telefon: 2361 1357

 

Hjemmeside:

Heidi Brund Laursen
Psykoterapeut og uddannelsesleder ved Life Academy

 

Norddigesvej 2, 8240 Risskov
E-mail: heidi@lifeacademy.dk
Telefon: 6088 5119

 

Hjemmeside: lifeacademy.dk

Underviser i Lifeacademy

Kristina Damgaard
Psykoterapeut og Stress Coach samt underviser og Supervisor ved Life Academy

 

Fuglsang Næs 13B, 7400 Herning
E-mail: 97210696.dk
Telefon: 9721 0696

Lone Enemark
Psykoterapeut og Stress Coach

 

Willemoesgade 87, 2100 København Ø
E-mail: mail@loneenemark.dk
Telefon: 2991 7676

 

Hjemmeside: loneenemark.dk

underviser, Life Academy

Natalia N. Bach
Psykoterapeut og underviser ved Life Academy

 

Norddigesvej 2, 8240 Risskov
E-mail: natalia@lifeacademy.dk
Telefon: 6015 1170

 

Hjemmeside: natalia.dk

Sasja Steinov Thrane
Psykoterapeut, Stress Coach og Supervisor

 

Stammen 1, 9260 Gistrup
E-mail: sasja@steinov.dk
Telefon: 2714 5778

Tobie Drachmann
Psykoterapeut

 

Norddigesvej 2, 8240 Risskov
E-mail: tobiedk@yahoo.dk
Telefon: 2323 3308