Bliv klogere på life academy

Mød vores medarbejdere og undervisere

Kontor

Adm. direktør

Adm. direktør

Bo Jørgensen

+45 30 62 09 42
bo@lifeacademy.dk

Indehaver og direktør

Indehaver og direktør

Leif Braad

+45 24 64 05 64
leif@lifeacademy.dk

Indehaver og PA

Indehaver og PA

Lone Braad

+45 30 22 69 14
loneb@lifeacademy.dk

Ansvarlig for den faglige ledelse og udvikling, underviser og psykoterapeut

Ansvarlig for den faglige ledelse og udvikling, underviser og psykoterapeut

Natalia Nørgaard Bach

Uddannelseskoordinator

Uddannelseskoordinator

Marie Nonboe Kristensen

marie@lifeacademy.dk

Uddannelsesvejleder, underviser og psykoterapeut

Uddannelsesvejleder, underviser og psykoterapeut

Christina Strøhl

Digital marketingansvarlig

Digital marketingansvarlig

Pia Thiesgaard Jensen

pia@lifeacademy.dk

Økonomi

Økonomi

Anders Olesen

+45 42 80 51 19
anders@lifeacademy.dk

Undervisere

Ansvarlig for den faglige ledelse og udvikling, underviser og psykoterapeut

Ansvarlig for den faglige ledelse og udvikling, underviser og psykoterapeut

Natalia Nørgaard Bach

Uddannelsesvejleder, underviser og psykoterapeut

Uddannelsesvejleder, underviser og psykoterapeut

Christina Strøhl

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Sasja Steinov Thrane

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Kristina Jensen

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Heidi Kongsbak

+45 22 26 51 85
heidik@lifeacademy.dk

 

Underviser og EP coach & terapeut

Underviser og EP coach & terapeut

Lis Goberg

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Birgit Lykke Jørgensen

Eksterne undervisere

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Dorte Trønninge

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Tobie Drachmann

 

 

Underviser i mindfulness

Underviser i mindfulness

Morten Hoffmeyer

Ekstern underviser i tankefeltterapi

Ekstern underviser i tankefeltterapi

Lars Mygind

Få input til din selvudvikling

Få værktøjer, teoretisk viden og masser af spørgsmål, der sætter gang i din selvindsigt hver uge.