Bliv klogere på life academy

Mød vores medarbejdere og undervisere

Kontor

Indehaver og direktør

Indehaver og direktør

Leif Braad

+45 24 64 05 64
leif@lifeacademy.dk

Indehaver og PA

Indehaver og PA

Lone Braad

+45 30 22 69 14
loneb@lifeacademy.dk

Uddannelsesleder, studievejleder, underviser og psykoterapeut

Uddannelsesleder, studievejleder, underviser og psykoterapeut

Christina Strøhl

Uddannelseskoordinator

Uddannelseskoordinator

Marie Nonboe Kristensen

marie@lifeacademy.dk

Økonomi

Økonomi

Anders Olesen

+45 42 80 51 19
anders@lifeacademy.dk

Digital marketingansvarlig

Digital marketingansvarlig

Pia Thiesgaard Jensen

pia@lifeacademy.dk

Undervisere

Ansvarlig for den faglige ledelse og udvikling, underviser og psykoterapeut

Ansvarlig for den faglige ledelse og udvikling, underviser og psykoterapeut

Natalia Nørgaard Bach

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Kristina Damgaard

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Sasja Steinov Thrane

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Samira Ghaus

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Heidi Kongsbak

+45 22 26 51 85
heidik@lifeacademy.dk

 

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Kristina Jensen

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Dorte Trønninge

+45 28 32 00 77
dorte@lifeacademy.dk

Læs cv

 

Underviser og psykoterapeut

Underviser og psykoterapeut

Birgit Lykke Jørgensen

Underviser og EP coach & terapeut

Underviser og EP coach & terapeut

Lis Goberg

Eksterne undervisere

Ekstern underviser i tankefeltterapi

Ekstern underviser i tankefeltterapi

Lars Mygind

Ekstern underviser i mindfulness

Ekstern underviser i mindfulness

Morten Hoffmeyer

Læs CV

Ekstern underviser og psykoterapeut

Ekstern underviser og psykoterapeut

Tobie Drachmann

 

 

Få input til din selvudvikling

Få værktøjer, teoretisk viden og masser af spørgsmål, der sætter gang i din selvindsigt hver uge.