Her kan du møde vores unikke medarbejdere

team_image
Indehaver og direktør

Leif Braad

Tlf: +45 24 64 05 64
Mail: leif@lifeacademy.dk

team_image
Indehaver og PA

Lone Braad

Tlf: 30 22 69 14
Mail: loneb@lifeacademy.dk

team_image
Uddannelsesleder, studievejleder, underviser og psykoterapeut

Christina Strøhl

Tlf: +45 60 88 51 19
Mail: c.stroehl@lifeacademy.dk

team_image
Ansvarlig for den faglige ledelse og udvikling, underviser og psykoterapeut

Natalia Nørgaard Bach

Tlf: +45 60 15 11 78
Mail: natalia@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Kristina Damgaard

Tlf: +45 27 14 06 96
Mail: kristina@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Dorte Trønninge

Tlf: +45 28 32 00 77
Mail: dorte@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og EP coach & terapeut

Lis Goberg

Tlf: +45 61 66 30 24
Mail: lis@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Dorte Thorsø

Tlf: +45 23 46 82 30
Mail: dorte.thorsoe@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Samira Ghaus

Tlf: +45 26 11 70 74
Mail: samira@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Sasja Steinov Thrane

Tlf: +45 27 14 57 78
Mail: sasja@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Birgit Lykke Jørgensen

Tlf: +45 22 80 17 67
Mail: birgit@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Kristina Jensen

Tlf: +45 23 74 00 41
Mail: kristinajensen@lifeacademy.dk

team_image
Økonomi

Anders Olesen

Tlf: +45 42 80 51 19
Mail: anders@lifeacademy.dk

team_image
Allround kontorassistent

Marie Nonboe Kristensen

Mail: marie@lifeacademy.dk

team_image
Digital Marketingansvarlig

Pia Thiesgaard Jensen

Mail: pia@lifeacademy.dk

Eksterne undervisere:

team_image
Ekstern underviser i tankefeltterapi

Lars Mygind

team_image
Ekstern underviser i mindfulness

Morten Hoffmeyer