Her kan du møde vores unikke medarbejdere

team_image
Indehaver og psykoterapeut

Charlotte Krogh

Tlf: +45 20 63 56 06
Mail: charlotte@lifeacademy.dk

team_image
Indehaver og psykoterapeut

Christina Taabbel Bækgaard

Tlf: +45 22 18 17 70
Mail: christina@lifeacademy.dk

team_image
Uddannelsesleder og psykoterapeut

Heidi Brund Laursen

Tlf: +45 60 88 51 19
Mail: heidi@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Kristina Damgaard

Tlf: +45 27 14 06 96
Mail: kristina@lifeacademy.dk

team_image
Underviser (København) og psykoterapeut

Lone Enemark

Tlf: +45 29 91 76 76
Mail: lone@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Birgit Lykke Jørgensen

Tlf: +45 22 80 17 67
Mail: birgit@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Dorte Trønninge

Tlf: +45 28 32 00 77
Mail: dorte@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og psykoterapeut

Natalia Nørgaard Bach

Tlf: +45 60 15 11 78
Mail: natalia@lifeacademy.dk

team_image
Underviser (København og Risskov) og psykoterapeut

Christina Strøhl

Tlf: +45 28 19 89 28
Mail: c.stroehl@lifeacademy.dk

team_image
Underviser og EP coach & terapeut

Lis Goberg

Tlf: +45 61 66 30 24
Mail: lis@lifeacademy.dk

team_image
Økonomi

Anders Olesen

Tlf: +45 42 80 51 19
Mail: anders@lifeacademy.dk

team_image
Projektleder

Christopher Simon Søby Krogh

Mail: christopher@lifeacademy.dk

team_image
Eventkoordinator og EP coach & terapeut

Tobie Jakobsen Drachmann

Mail: tobie@lifeacademy.dk

team_image
Marketingansvarlig

Pia Thiesgaard Jensen

Mail: pia@lifeacademy.dk

team_image
Marketingkoordinator

Mette Pedersen

Mail: mette@lifeacademy.dk

Eksterne undervisere:

team_image
Ekstern underviser

Ingrid Ann Watson

team_image
Ekstern underviser

Gitte Retbøll

team_image
Ekstern underviser

Lars Mygind

team_image
Ekstern underviser

Morten Hoffmeyer